Dzień otwarty dla kandydatów do Naszej Szkoły

Dzień otwarty dla kandydatów do Naszej Szkoły

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w Naszej Szkole, który jest wyjątkową okazją, aby osobiście doświadczyć i zrozumieć, co sprawia, że nasza edukacyjna oferta wyróżnia się na tle innych. Zarezerwujcie datę 9 grudnia (sobota), w godzinach od 10:00 do 13:00, by dołączyć do naszego inspirującego środowiska.

Co przygotowaliśmy dla naszych przyszłych uczniów i ich rodziców?

Dla rodziców:

  1. Wyjątkowe spotkanie z Dyrektorem Szkoły, które umożliwi dogłębne poznanie filozofii naszego nauczania oraz wartości, które są dla nas kluczowe. To czas, by zrozumieć nasze podejście do edukacji i wychowania.
  2. Bezpośrednie rozmowy z nauczycielami – to okazja, by zadawać pytania, poznawać metody pracy z uczniami, a także dowiedzieć się, jak wspieramy rozwój indywidualny każdego dziecka.
  3. Zwiedzanie placówki – zapraszamy na  tury po naszej szkole, gdzie zobaczycie nasze nowoczesne sale lekcyjne, specjalistyczne pracownie oraz przestrzenie do rekreacji i sportu.

Dla dzieci:

  1. Atrakcyjne warsztaty plastyczne.
  2. Gry i zabawy integrujące.

Zachęcamy do punktualnego przybycia, by w pełni skorzystać z przygotowanych przez nas atrakcji i poczuć atmosferę naszej szkoły. To doskonała okazja, by zobaczyć, jak uczymy, inspirujemy i jak tworzymy przestrzeń dla rozwoju każdego dziecka.

Czekamy na Was z niecierpliwością! Do zobaczenia w Naszej Szkole!

%d bloggers like this: