Zajęcia kulinarne

W zajęciach uczestniczą uczniowie z klas I – VI. Program  koła uwzględnia  najważniejsze zagadnienia z zakresu organizacji i higieny żywienia. Głównym jego założeniem jest rozwijanie zainteresowań uczniów sztuką kulinarną,  przygotowaniem potraw.  W czasie zajęć uczniowie poprzez zabawę dowiadują się wielu ciekawych rzeczy. Rozpoznają składniki, uczą się je ze sobą łączyć, wspólnie pracują przy tworzeniu efektu ostatecznego.   Ważną rolę odgrywają zajęcia praktyczne podczas których uczniowie, zdobywają umiejętności przydatne im w życiu codziennym. Dzięki tym zajęciom uczniowie się integrują, uczą współpracy i współdziałania.

Zajęcia odbywają się we wtorki dla uczniów klas I-IV, godz. 15:00-16:30, prowadzącą zajęcia jest pani Anna Czarnecka.

Uczniów klas szóstych zapraszamy w czwartki o godz. 13:25-15:00, uczniów klas piątych również w czwartki w godzinach 14:15-15:30. Prowadzącą zajęcia jest pani Iwona Szoturma – Rojek.

%d bloggers like this: