Lekcje modelowe poświęcone Unii Europwjskiej w kl. 1-3

Nauczyciele Naszej Szkoły wezmą udział w lekcjach modelowych poświęconych edukacji europejskiej, organizowanych przez miasto stołeczne Warszawa (Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju prowadzące działania pod nazwą ‘Europejska Warszawa’) we współpracy ze Stowarzyszeniem „Metropolia Warszawa”.

 Celem lekcji jest zaprezentowanie materiałów edukacyjnych dot. tematyki europejskiej: prezentacji, konspektu, gier, quizów oraz wskazanie bezpłatnych i legalnych źródeł, z których można czerpać inspiracje do przygotowywania własnych zasobów. Komplet materiałów edukacyjnych zostanie przekazany nauczycielom po zorganizowanym spotkaniu, celem wykorzystania ich podczas organizacji lekcji europejskich w swoich szkołach.

Więcej informacji na temat wydarzenia – https://um.warszawa.pl/waw/europa/-/zaproszenie-do-udzialu-w-lekcjach-modelowych-poswieconych-edukacji-europejskiej oraz na Facebooku – https://fb.me/e/2TnPcj9H5

%d bloggers like this: