Rekrutacja

Home / Rekrutacja

Jak aplikować do naszej szkoły

 

 

Najczęściej zadawane pytania

Rekrutacja w naszej szkole trwa cały rok kalendarzowy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź odwiedzenia naszej placówki. Zapraszamy!

Zajęcia lekcyjne, w zależności od dnia tygodnia, kończą się miedzy godziną 13:40 a 14:20. Po lekcjach nasi uczniowie mają możliwość uczestnictwa w dodatkowych zajęcia oraz fakultetach sportowych.

Zajęcia w ramach czesnego: Koło teatralne, Odyseja Umysłu, Koła przedmiotowe, Zajęcia w ramach świetlicy szkolnej, Zajęcia przygotowujące do testów/egzaminów Cambridge, Basen, Programowanie Scratch, Original Play, Szachy, Terapia Pedagogiczna,.

Zajęcia dodatkowo płatne: MathRiders, Karate, Taniec, Elektronika/Robotyka, Nauka gry na pianinie, Logopedia, Integracja Sensoryczna.

Zależy nam na indywidualizacji procesu nauczania, dlatego wprowadziliśmy limit uczniów w klasie do osiemnaściorga dzieci. Grupa licząca tylu uczniów pozwala na owocny przebieg procesu edukacyjno–dydaktycznego. Brak anonimowości buduje poczucie bezpieczeństwa i sprzyja integracji klasy.

Oferujemy zakup podręczników za naszym pośrednictwem. W ten sposób zaoszczędzisz swój czas oraz zyskasz gwarancję kompletnego zakupu. Szkoła nie pobiera dodatkowych opłat za usługę zamówienia książek.

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze na świetlicy rozpoczynają się o godzinie 7:00 i trwają do godziny 8:15, po zajęciach lekcyjnych praca świetlicy jest wznowiona do godziny 18:00.

Zajęcia lekcyjne rozpoczynają się o godzinie 8:30.