Mały Mistrz

Drodzy Rodzice,

z przyjemnością informujemy, że “Nasza Szkoła” zakwalifikowała się do Programu Wspierania Aktywności Fizycznej Dzieci i Młodzieży „Mały Mistrz” MS i T.
Program skierowany jest do dzieci z klas I-III szkół podstawowych.
Program ma na celu uświadomienie uczniom wpływu aktywności fizycznej na rozwój i funkcjonowanie młodego człowieka w wielu strefach życia szkolnego, jak i pozaszkolnego.

Dla każdej klasy będzie realizowana jedna dodatkowa godzina tygodniowo aktywności fizycznej.
Dzieci otrzymają specjalne legitymacje, w które nauczyciel będzie wklejał naklejki potwierdzające zdobycie poszczególnych kompetencji ruchowych, uznawanych za fundamenty sprawności fizycznej.
Chętnych uczniów prosimy o zapisy do Pani Anny Czarneckiej i Anity Andrzejczuk.

Rodziców bliżej zainteresowanych programem zapraszamy na spotkanie informacyjne – wywiadówkę, które odbędzie się 09 października o godz. 17.30.

Anna Czarnecka
Anita Dziuba- Andrzejczuk