Młode Talenty 2021

Młode Talenty 2021

Zapraszamy do wzięcia udziału w IV edycji konkursu Młode Talenty 2021! Mimo sytuacji epidemiologicznej, w której się znaleźliśmy mamy nadzieję, że uda się nam spotkać na festiwalu twórczości dziecięcej w Białołęckim Ośrodku Kultury w Warszawie. Konkurs odbędzie się 22.05.2021 r. w godz. 9:30-14:30.  W przypadku przedłużenia obostrzeń sanitarnych odbędzie się on zdalnie. W tym roku szkolnym Młode Talenty zostały wpisane na listę konkursów kuratoryjnych. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.

Uczniowie mogą zaprezentować swoje talnety w następujących kategiriach:

śpiew indywidualny,

śpiew grupowy (zespoły wokalne i wokalo – instrumentalne),

taniec indywidualny,

taniec grupowy (zespoły),

fotografia,

praca plastyczna.

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU Młode Talenty 2021-skonwertowany

%d bloggers like this: