Sukcesy językowe naszych uczniów.

W roku szkolnym 2022/2023 dziewięciu uczniów Naszej Szkoły zdobyło certyfikaty językowe Cambridge.
Jedna uczennica ubiegłorocznej klasy II otrzymała certyfikat Cambridge Starters, z największą możliwą ilością tarcz😊
Trzy uczennice ubiegłorocznej klasy III otrzymały certyfikaty Cambridge Movers, z największą możliwą ilością tarcz przyznanych za umiejętność słuchania i mówienia w j. angielskim😊
Jedna uczennica ubiegłorocznej klasy V otrzymała certyfikat KET z najwyższym wynikiem egzaminu i poświadczeniem umiejętności na poziomie B1 – PET.
Wśród uczniów ubiegłorocznych klas VIII mieliśmy ogromny zaszczyt rozdać 4 certyfikaty Cambridge B2 – FCE oraz certyfikat na najwyższym poziomie w skali Rady Europy C2 – Proficiency.
Serdecznie gratulujemy sukcesów.