Świetlica online 11-15.05.2020.

Świetlica online 11-15.05.2020.

Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia w naszej świetlicy online. Zajęcia prowadzone są w trzech blokach od 15:00 do 16:00, 16:00 do 17:00 i od 17:000 do 18:00. Na warsztaty wchodzimy kopiując do przeglądarki link przydzielony do każdego dnia, link prowadzi do platformy Cisco Wbex po kliknięciu należy zgodzić się na użycie przez aplikację dźwięku i obrazu. Do zajęć można dołączyć się i wyjść o wybranej porze. Zapraszamy!

ŚWIETLICA ONLINE 11-15.05.2020 r.

PONIEDZIAŁEK 11.05.2020 r.                                                                                                                                                                                        Meeting link: https://liblink.pl/FI9wj0crqk

W PRACOWNI ARTYSTY godz.15-16
TEMAT: PORTRET WG Modiglianiego
MATERIAŁY: kartka A3 biała, farby akwarelowe, pędzle, woda, ołówek

PAPIEROWA AKADEMIA: godz.16-17
TEMAT: PTAKI
MATERIAŁY: rurka od papieru toaletowego, folia, nożyczki, klej

POPOŁUDNIOWE BAJKOCZYTANIE: godz.17-18
A.A. Milne Kubuś Puchatek
MATERIAŁY: kartka A4, suche pastele, gumka do ścierania

WTOREK 12.05.2020 r.                                                                                                                                                                                                 Meeting link: https://liblink.pl/M2eKJZ9pLP

W PRACOWNI ARTYSTY godz.15-16
TEMAT: FROTAŻ – warsztat rysunkowy
MATERIAŁY: kartka A3 rysunkowa, kredki ołówkowe, nożyczki, klej

PAPIEROWA AKADEMIA: godz.16-17
TEMAT: Zwierzaczki
MATERIAŁY: talerzyk papierowy lub kółko wycięte z papieru, wykałaczki, farba plakatowa, tacka na

farby, pędzle, woda
POPOŁUDNIOWE BAJKOCZYTANIE: godz.17-18
Ewa Szelburg-Zarembina Najmilsi
MATERIAŁY: kartki A4, plastelina

ŚRODA 13.05.2020 r.                                                                                                                                                                                                            Meeting link: https://liblink.pl/uSrFGfZx2x

W PRACOWNI ARTYSTY godz.15-16
TEMAT: Na morzu – perspektywa kulisowa
MATERIAŁY: kartka A3, kartki kolorowe do wycinania, pastele olejne, nożyczki, klej
PAPIEROWA AKADEMIA: godz.16-17
TEMAT: W lesie
MATERIAŁY: tekturka z bloku technicznego, rolki z papieru toaletowego, farby plakatowe,
nożyczki, klej

POPOŁUDNIOWE BAJKOCZYTANIE: godz.17-18
Julia Duszyńska Cudaczek-Wyśmiewaczek
MATERIAŁY:kartki A4, kredki ołówkowe

 

CZWARTEK 14.05.2020 r.                                                                                                                                                                                                      Meeting link:https://liblink.pl/mA0Bms1r6w

W PRACOWNI ARTYSTY godz.15-16
TEMAT: MOZAIKA – praca modułowa
MATERIAŁY: kolorowa kartka A3, kolorowe gazety, kolorowe kartki A4 do wycinania,
nożyczki, klej

PAPIEROWA AKADEMIA: godz.16-17
TEMAT: POJAZDY
MATERIAŁY: kolorowe kartki do wycinania, drewniane patyczki do lodów lub wykałaczki,
nożyczki, klej

POPOŁUDNIOWE BAJKOCZYTANIE: godz.17-18
Hanna Zdzitowiecka Wśród niewidzialnych wrogów i przyjaciół
MATERIAŁY: białe kartki A4, flamastry

PIĄTEK 15.05.2020 r.                                                                                                                                                                                                    Meeting link: https://liblink.pl/LVjUAJXnPb

W PRACOWNI ARTYSTY godz.15-16
TEMAT: DZIEŃ NIEZAPOMINAJKI – malujemy walorowo
MATERIAŁY: biała kartka A3, farby plakatowe, pędzel, talerz na farby, woda

PAPIEROWA AKADEMIA: godz.16-17
TEMAT: KWIATY
MATERIAŁY: biała kartka A4, kolorowe kartki do wycinania, flamastry, nożyczki, klej

POPOŁUDNIOWE BAJKOCZYTANIE: godz.17-18
Bajki  H. Andersena
MATERIAŁY: kartki A4 białe, kredki ołówkowe, ołówki, gumka do ścierania

 

%d bloggers like this: