V Piknik z Pupilem

V Piknik z Pupilem

Już tę sobotę 16 czerwca 2018 r., godz. 11.00 – 15.00 w ogrodzie szkolnym przy ul. Liczydło 3 w Warszawie odbędzie się V Piknik z Pupilem. Zapraszamy mieszkańców Białołęki oraz okolic wraz ze swoimi pupilami! 🙂

Wydarzenie organizujemy przy współpracy ze Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Zwierząt “Farma Jednorożec”. Nie może Was zabraknąć!

➡ W programie:

✔ POGŁASZCZ MNIE: przedstawienie naszych czworonogów,
✔ MÓJ PRZYJACIEL POTRAFI: prezentacja umiejętności naszych zwierzaków,
✔ PODAM CI ŁAPĘ: zabawy z psem terapeutą,
✔ ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ: przedstawienie zwierząt do adopcji,
✔ NAKARM MNIE: zbiórka karmy,
✔ ZWIERZAK TO NIE ZABAWKA: rozmowy z psychologiem – wady i zalety posiadania zwierzątka.

Ponadto w programie: grill, wspólna zabawa dla psów, kotów i ich właścicieli przy torze przeszkód i wyborach zwierzęcego miss I mistera Pikniku.

Chcemy propagować obecność zwierząt w rodzinie, uwrażliwiać na krzywdę zwierząt oraz pomoc bezdomnym pupilom, dlatego też podczas pikniku odbędzie się zbiórka karmy dla kotów i psów. Podobnie jak w ubiegłym roku zbiórka karmy zostanie przeznaczona dla potrzebujących zwierzaków ze schroniska Azyl dla bezdomniaczków.

Czekamy na Was i Waszych Pupili! 😀 🐶🐕🐱🐈

%d bloggers like this: