VI Piknik z Pupilem

Serdecznie zapraszamy na VI Piknik z Pupilem, który odbędzie się 8 czerwca w godzinach 10:00-15:00 na terenie ogrodu Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Nasza Szkoła” przy ul. Liczydło 3 w Warszawie.
 W programie:
„POGŁASZCZ MNIE”: przedstawienie naszych zwierzaków, czworonogów,
„MÓJ PRZYJACIEL POTRAFI”: prezentacja umiejętności naszych
„MISS I MISTER PIKNIKU”: głosowanie na najsympatyczniejsze zwierzątka obecne na pikniku,
„ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ”: przedstawienie zwierząt do adopcji,
„NAKARM MNIE”: zbiórka karmy dla podopiecznych Azyl dla Bezdomniaczków i Koty z Grochowa.
 „ZWIERZAK TO NIE ZABAWKA”: rozmowy z psychologiem – wady i zalety posiadania zwierzątka.

Ponadto w programie: gry zespołowe na boisku szkolnym i specjały z grilla za symboliczną kwotę. Dochód uzyskany ze sprzedaży zostanie w całości przekazany na rzecz bezdomnych zwierząt, podopiecznych schronisk Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Zwierząt „Farma Jednorożec”. Chcemy propagować obecność zwierząt w rodzinie, uwrażliwiać na krzywdę zwierząt oraz pomoc bezdomnym pupilom.