Wakacyjne warsztaty języka angielskiego w NS

Zapraszamy na zajęcia prowadzone wyłącznie w języku angielskim metodą CLIL – ćwiczymy struktury gramatyczne, poszerzamy słownictwo, rozmawiamy, doskonalimy umiejętności czytania i pisania. Wszystko przy dobrej zabawie, śpiewie i tańcu.

Terminy turnusów:

Uczniowie klas 0-117.07-21.07 i  7-11.08.2017r.

Uczniowie klasy 2-3 – 24.07-28.07.2017r.  oraz 14-18.08 z wyłączeniem 15.08.2017r.

Uczniowie klas 4-6 – 31.07-4.08.2017r.

Tematyka zajęć:

SCIENCE ENGLISH

• Eksperymenty – zrobimy własny wulkan

– pomalujemy wodę

– przeprowadzimy reakcje chemiczne

– sprawdzimy co tonie, co pływa.

• Ekologia – dowiemy się jak chronić naszą planetę .

ENGLISH CULTURE:

• Poznajemy baśnie świata – odegramy sceny z ulubionych baśni,

– pójdziemy tropem zaginionego skarbu,

– odkryjemy tajemnice zaczarowanego lasu.

• Poznamy przysmaki z innych krajów,

– sprawdzimy jaki kraj stąpa na obcasach,

– nauczymy się piosenek z różnych krajów,

– dowiemy się jakie święta obchodzą rówieśnicy z innych krajów.

Poziom zajęć dostosowany będzie do  danej grupy wiekowej.

Czas trwania to 3 godz. z 20 min. przerwą. Każde zajęcia rozpoczynają się o godz. 9:00 i trwają do godz. 12:00. Kursy prowadzone będą przez anglistki p. Magdalenę Pysz – Nowakowską i  p. Marcelinę Rajewską. O uczestnictwie dzieci w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane są drogą mailową na adres: warsztaty@naszaszkola.edu.pl. Maksymalna liczba uczniów w jednym dniu to 18 osób.

W przypadku zgłoszeń dzieci spoza Naszej Szkoły opłata za dzień warsztatów wynosi 30 zł. Istnieje możliwość zamówienia obiadu należy doliczyć 9,50 zł