Rok szkolny 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020

Nasza oferta edukacyjna jest modernizowana i dostosowywana do potrzeb uczniów. W tym roku – szkolnym proponujemy szeroki wachlarz wycieczek edukacyjnych dla wszystkich klas oraz udział w wielu projektach przy współpracy z instytucjami tj. Centrum Nauki Kopernik, Biuro Edukacji
w Warszawie, Odyseja Umysłu, Muzeum POLIN, Ministerstwo Edukacji Narodowej,
Cambridge Assessment.

Nasi pedagodzy  dostosowują i zmieniają metody pracy tak, aby uczniowie jak najlepiej przyswajali wiedzę i potrafili ją wykorzystać.

Komfort psychiczny dzieci jest dla nas najważniejszy, dlatego od najmłodszych lat wprowadzamy do programu szkoły zajęcia dramy prowadzone przez szkolnego terapeutę. Pokazując dzieciom w jaki sposób mogą spokojnie i szczęśliwie funkcjonować w społeczności szkolnej, szanując innych i budując relacje koleżeńskie. Uczymy komunikacji bez mowy nienawiści, wychowujemy do odpowiedzialności
za słowa.

Wycieczki

– Festiwal Nauki,

– „Nowe Horyzonty” w Kinie Muranów,

– Warsztaty w Muzeum POLIN,

– Warsztaty w Centrum Nauki Kopernik,

– Zajęcia artystyczne w Mostówce,

– Warsztaty w Muzeum Etnograficznym,

– Zajęcia w Muzeum Azji i Pacyfiku,

– Zielona szkoła Szlakiem Orlich Gniazd

Projekty

– Back to School z Biurem Edukacji,

– Aktywna Tablica,

– Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa,

– Orange Mega Misja,

– Zajęcia historii z Dziecięcym Uniwersytetem Historii,

– Ekologia w szkole,

– Odyseja Umysłu.

%d bloggers like this: