Świetlica online 1 – 5.06.2020 r. godz. 16:00-18:00

Świetlica online 1 – 5.06.2020 r. godz. 16:00-18:00

PONIEDZIAŁEK: 1.06.2020 r.                                                                                                                                                                                                 Meeting link: https://liblink.pl/YQi6CWRf3B

PAPIEROWA AKADEMIA:godz.16.00-17.00
TEMAT: ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ DZIECKA – AUTOPORTRET
MATERIAŁY: rurki z papieru toaletowego, tekturka z bloku, nożyczki, klej WIKOL, flamastry

POPOŁUDNIOWE BAJKOCZYTANIE: godz.17.00-18.00
Marta Tomaszewska Omijajcie wyspę Hula
MATERIAŁY: kartki A4, plastelina

WTOREK 2.06.2020 r.                                                                                                                                                                                                              Meeting link: https://liblink.pl/AxZg2t0ggW

PAPIEROWA AKADEMIA:godz.16-17
TEMAT: DZIKIE ZWIERZĘTA
MATERIAŁY: kartki A4 białe, sznurek, taśma dwustronna, krepina, nożyczki, sól do posypania

POPOŁUDNIOWE BAJKOCZYTANIE: godz.17-18
Terry Pratchet Smoki na zamku Ukruszon
MATERIAŁY: białe kartki A4, flamastry

ŚRODA 3.06.2020 r.                                                                                                                                                                                                               Meeting link: https://liblink.pl/IzTPS35r8L

PAPIEROWA AKADEMIA:godz.16-17
TEMAT: ZABAWA W PROJEKTANTA-ROWER
MATERIAŁY: rurki z papieru toaletowego, kolorowe kartki do wycinania, flamastry, nożyczki, klej

POPOŁUDNIOWE BAJKOCZYTANIE: godz.17-18
DZIEŃ SAVOIR-VIVRE
Grzegorz Kasdepke Bon czy ton. Savoir-vivre dla dzieci.
John Bridges, Bryan Curtis 50 rzeczy, o których młody dżentelmen i młoda dama wiedzieć powinni
MATERIAŁY: kartki A4 białe, kredki ołówkowe, ołówki, gumka do ścierania

 

CZWARTEK 4.06.2020 r.                                                                                                                                                                                                  Meeting link: https://liblink.pl/WdOgVVbIhX

PAPIEROWA AKADEMIA:godz.16-17
TEMAT: MAGICZNY ŚWIAT
MATERIAŁY: kartki A4, kolorowe kartki do wycinania, flamastry, nożyczki, klej

POPOŁUDNIOWE BAJKOCZYTANIE: godz.17-18
TEMAT: Stanisław Pagaczewski MISJA PROFESORA GĄBKI
MATERIAŁY: kartki z bloku rysunkowego, ołówek, kredki ołówkowe

PIĄTEK 5.06.2020 r.                                                                                                                                                                                                                 Meeting link: https://liblink.pl/XvmJZxYHH5

PAPIEROWA AKADEMIA:godz.16-17
TEMAT: LUDZIKI MATERIAŁY: kartki A4, farba plakatowa, flamastry, talerzyk na farby, woda

POPOŁUDNIOWE BAJKOCZYTANIE: godz.17-18
Goscinny i Sempé Rekreacje Mikołajka
MATERIAŁY: kartki A4, kredki ołówkowe

%d bloggers like this: