Świetlica online 8-10. 06. 2020 r.

Świetlica online 8-10. 06. 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 8.06.2020 r.                                                                                                                                                                                                 Meeting link: https://liblink.pl/U8MBCwXjHA

PAPIEROWA AKADEMIA:godz.16-17
TEMAT: DZIEŃ CYRKU BEZ ZWIERZĄT
MATERIAŁY: kartki A4, kolorowe kartki do wycinania, flamastry, klej WIKOL
nożyczki, klej, patyczki do szaszłyków

POPOŁUDNIOWE BAJKOCZYTANIE: godz.17-18
Terry Pratchett Zadziwiający Maurycy i jego edukowane szczury
MATERIAŁY:białe kartki A4, flamastry

 

WTOREK 9.06.2020 r.                                                                                                                                                                                                                 Meeting link: https://liblink.pl/26LHugpWIK

PAPIEROWA AKADEMIA:godz.16-17
TEMAT:ŚWIATOWY DZIEŃ OCEANÓW
MATERIAŁY: kartki A4 białe, pastele suche,gumka do ścierania, nożyczki, klej.

POPOŁUDNIOWE BAJKOCZYTANIE: godz.17-18
Jan Christian Andersen Bajki
MATERIAŁY:białe kartki A4, suche pastele

 

ŚRODA 10.06.2020 r.                                                                                                                                                                                                                 Meeting link: https://liblink.pl/A0bbLyzUnm

PAPIEROWA AKADEMIA:godz.16-17
TEMAT:DZIEŃ LALKI
MATERIAŁY:kolorowe kartki A4 z bloku technicznego, sznurek, taśma dwustronna,
krepina, nożyczki

POPOŁUDNIOWE BAJKOCZYTANIE: godz.17-18
Jan Brzechwa Brzechwa dzieciom
MATERIAŁY:kartki A4 białe, tekturka

%d bloggers like this: