Świetlica online 15.06

Świetlica online 15.06

Szanowni Państwo, w związku ze zmienioną organizacją pracy szkoły w dniach 16-18.06. 2020 r. przesyłamy link tylko  na dzisiejszą świętlice online, informacje o kolejnych dniach będą sukcesywnie umieszczane na stronie szkoły.

 

ŚWIETLICA ONLINE TYDZIEŃ 15-19.06. 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 15.06.2020 r.                                                                                                                                                                                                Meeting link: https://liblink.pl/EABecdl9aL

PAPIEROWA AKADEMIA: godz.16-17
TEMAT: DZIEŃ WIATRU -projektujemy mobile
MATERIAŁY: kartka A3 z bloku rysunkowego, kartki do wycinania, ołówki, nożyczki, klej WIKOL, patyczki do szaszłyków, sznurek
TEMAT: W świecie owadów
MATERIAŁY: paski z papieru kolorowego technicznego, taśma klejąca, sznurek

POPOŁUDNIOWE BAJKOCZYTANIA: godz.17-18
TEMAT: BAJKI J.CH.ANDERSENA
MATERIAŁY: kartki z bloku rysunkowego, farby akwarelowe, patyczki do uszu

%d bloggers like this: