Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego! Uczniowie klas 0–3 o godz. 10:00, a uczniowie klas 4–8 o godz. 12:00. Uroczystość rozpocznie się częścią artystyczną na boisku szkolnym, a następnie uczniowie udadzą się do klas na spotkanie z wychowawcami i odbiór świadectw. Do zobaczenia!
16 czerwca 202616 czerwca 2026
Wpis


