Oferta szkoły

Home / Oferta szkoły

„Staram się dziecko zrozumieć, nie szkodzić mu, stwarzać mu warunki i bodźce, aby chciało być lepsze….” ~ Janusz Korczak

W naszej placówce edukacyjnej stawiamy na holistyczne podejście do edukacji, inspirowane wartościami wybitnego pedagoga, Janusza Korczaka. Jego podejście do dzieci, oparte na głębokim szacunku do ich indywidualności i praw, jest dla nas źródłem inspiracji w codziennej pracy. Zdajemy sobie sprawę, że każde dziecko jest unikalne i posiada własny, niepowtarzalny zestaw zdolności, pasji i emocji.

Dbamy o to, by każdy uczeń czuł się u nas bezpiecznie i akceptująco, niezależnie od swojego pochodzenia, zdolności czy temperamentu. Dążymy do tego, aby dzieci wiedziały, że ich głos jest dla nas ważny i zawsze zostanie wysłuchany.

Dodatkowo, z myślą o wsparciu naszych wychowanków, oferujemy pomoc specjalistów w różnych dziedzinach. Nasi pedagodzy i psychologowie są dostępni dla dzieci, gotowi pomóc im w trudniejszych momentach, radzić sobie z emocjami, rozwiązywać konflikty czy też wspierać w nauce.

Zajęcia, które oferujemy, są zaprojektowane tak, aby rozwijać zarówno sferę intelektualną, jak i emocjonalną. Wprowadzamy różnorodne metody i narzędzia pedagogiczne, które angażują uczniów w aktywne i kreatywne działania, rozbudzają ich ciekawość i uczą samodzielności.

Podsumowując, nasze podejście do edukacji, inspirowane myślą pedagogiczną Janusza Korczaka, ma na celu stworzenie środowiska, w którym każde dziecko czuje się wartościowe, rozumiane i wspierane w swoim indywidualnym rozwoju. Dążymy do tego, aby każdy uczeń opuszczając naszą placówkę, był pewny siebie, gotowy do podjęcia wyzwań przyszłości z poczuciem własnej wartości i zdolności do współpracy z innymi.

Dowiedz się więcej o naszych zajęciach dodatkowych

Zajęcia w ramach czesnego

Zajęcia kulinarne